DIVA ZONE PROJECT 2024 – записване
Home DIVA ZONE PROJECT ’24 Скъпи родители и приятели на DIVA ZONE, Заредени от последното ни събитие, с което отбелязахме откриването на танцовия сезон, с
Всяка сутрин си припомням: Нищо, от това, което кажа през този ден, няма да ме научи на нищо. Затова, ако ще уча, трябва да слушам.
Лари Кинг
Избрахме тази прекрасна тема, за да се огледаме в отошенията ни с другия и да открием какво виждаме, да се вгледаме в това, което ни убягва на пръв поглед. Ще открием ли как и какво другият отразява в нас, което ние не улавяме в себе си?
Общуването е своеобразно отражение на нашето отношение към околните. Ще съпоставим примери от изобразителното и декоративното изкуство, споделяйки своето мнение с кратка и любопитна беседа.
Арт ателието е БЕЗПЛАТНО
Като завършено произведение ще се опитаме да направим диптих или симбиоза с два различни материала – глина и въглен. Като контраст чрез изразните средства, с които ще работим, ще изследваме основно чрез тактилни усещания нашето усещане – като вид възприятие, комуникация и отношението ни.
Без да влизаме в рамките на познания по анатомия – чисто технически, ще създадем една свободна и наситена с образи композиция, използвайки контраста на материалите, така и цветовете на нашите връзки, като споделеност и емоционално познание в общуването.
Специалист в сферата на изобразителното и приложното изкуство с над 10 години преподавателска дейност.
Любопитството и готовост да екеспериметираш.
Небходимо е да имаш по твой избор на разположеие чисти и удоби обувки предвидени за зала или чорапи за твое удобство.
Всички материали нужни за Арт Ателието са осигурени от DIVA ZONE. Настаnявай се удобно и се приготви за приключението!
Да. За целта е нужно твоят приятел да се регистрира и да си запази място през приложението ни.
Не. Деца няма да бъдат допускани до събитието.
Ако вече имаш профил в нашата система – GloFox – влез в приложението и запази място в раздел Събития за това Арт Ателие или последвай линка по-долу.
Ако нямаш регистрация – трябва да си направиш или да се свържеш с нас за да ти съдействаме на 0877 30 76 77 – Владимир Стоянов.
Home DIVA ZONE PROJECT ’24 Скъпи родители и приятели на DIVA ZONE, Заредени от последното ни събитие, с което отбелязахме откриването на танцовия сезон, с
Home DIVA CHRISTMAS PARTY ’23 Скъпи родители и приятели на DIVA ZONE, Заредени от последното ни събитие, с което отбелязахме откриването на танцовия сезон, с
Тренировките никога не са достатъчни, когато преливаме от енергия, когато не ни свърта на едно място, особено когато искаме да се качим на сцена…
Почивни дни, предстоящи участия, допълнителни тренировки, последни записвания за летния ни лагер и още много интересни неща ни очакват през месеците Май, Юни и дори през Юли…
Home Организация за DIVA ZONE PROJECT – 2-ри Юли ’23 Скъпи родители! В тази статия ще откриете цялата информация, свързана с подготовката и организацията на
С много трепети, вълнение и пролетно настроение, ние в “DIVA ZONE” приветстваме и празнуваме пъстрият Април. Месец, изпълнен с едни от най-топлите празници и шарени емоции.
Бисквитки и други вкуснотийки използваме само за да ти доставим най-доброто преживяване в нашия уебсайт.